Αγωνιστική Περίοδος 2013-14

1η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

12/10/13

15:00

Χειβιδόπουλος Β., Καραμάνος Α., Δαρσινός Γ.

0-2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ

Ν.ΚΙΟΥ

Σάββατο

12/10/13

16:00

 

3-0 α.α.

Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

13/10/13

13:00

Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.

3-1

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Κυριακή

13/10/13

13:30

Χαρλάς Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Δρούζας Α.

2-0

Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

2η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

     

0-3 α.α.

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Σάββατο

19/10/13

16:00

Νενεκούμης Χ., Γιώτης Χ., Βαρελά Β.

0-1

ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

20/10/13

12:00

Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.

1-1

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.

ΜΕΘΑΝΩΝ

Κυριακή

20/10/13

16:00

Χειβιδόπουλος Β., Βασιλόπουλος Μ., Τσατσούλης Ι.

2-4

Ρεπό: ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ

     

3-0 α.α.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΛΕΩΝ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

26/10/13

16:00

Ψαθάς Δ., Στατεράς Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.

2-1

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Σάββατο

26/10/13

16:00

Χαρλάς Σ., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ.

4-1

Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

Κυριακή

27/10/13

15:00

Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.

5-2

Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΛΕΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

03/11/13

11:00

Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Στατεράς Γ.

2-2

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Κυριακή

03/11/13

11:00

Μελέτης Α., Καραμάνος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.

2-3

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

ΜΕΘΑΝΩΝ

Κυριακή

03/11/13

15:00

Κουτσούκος Γ., Δαρσινός Γ., Αποστολόπουλος Δ.

4-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

03/11/13

15:00

Ψαθάς Δ., Καψούρου Ε., Δρούζας Α.

1-2

Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

5η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

     

0-3 α.α.

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Σάββατο

09/11/13

18:00

Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλιμίγκρας Κ.

1-2

Α.Γ.Ο.Ν. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

Κυριακή

10/11/13

11:00

Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Τσατσούλης Ι.

2-1

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

10/11/13

15:00

Χειβιδόπουλος Β., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.

1-2

Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ

     

3-0 α.α.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

16/11/13

15:00

Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Βαρελά Β.

3-1

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

17/11/13

11:00

Βλάχος Χ., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.

1-4

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΚΛΕΩΝ

ΜΕΘΑΝΩΝ

Κυριακή

17/11/13

12:30

Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

6-3

Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

     

0-3 α.α.

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

24/11/13

11:00

Τσακαγιάννης Σ., Δημάκης Χ., Νίκα Π.

2-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΛΕΡΝΑΣ

Κυριακή

24/11/13

15:00

Δημάκης Χ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.

1-3

ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

22/12/13

12:00

Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.

2-0

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Γ.Ο.Ν. - ΤΟΞΟΤΗΣ

     

3-0 α.α.

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΚΛΕΩΝ

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

01/12/13

11:00

Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.

4-0

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

04/01/14

15:00

Κουτσούκος Γ., Στατεράς Γ., Μπούκουρα Μ.

3-4

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Σάββατο

04/01/14

15:00

Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.

1-2

Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΚΛΕΩΝ

     

0-3 α.α.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

07/12/13

15:00

Καπετάνιος Π., Δαρσινός Γ., Λέκκας Χ.

4-1

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

ΜΕΘΑΝΩΝ

Κυριακή

08/12/13

15:00

Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Λέκκας Χ.

2-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

08/12/13

15:00

Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε., Δρούζας Α.

2-3

Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

10η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

     

0-3 α.α.

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

15/12/13

11:00

Τσακαγιάννης Σ., Νώτης Χ., Τσιλιμίγκρας Κ.

2-0

ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

15/12/13

12:00

Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Στατεράς Γ.

0-1

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

15/12/13

15:00

Χειβιδόπουλος Β., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.

3-2

Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

11η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ

     

3-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΚΛΕΩΝ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Σάββατο

11/01/14

15:00

Κάτσουδας Π., Καραμάνος Α., Πρέσβελου Γ.

1-1

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

12/01/14

11:00

Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Στατεράς Γ.

4-1

Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

12/01/14

15:00

Βλάχος Χ., Δημάκης Χ., Βαρελά Β.

3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

     

0-3 α.α.

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΜΕΘΑΝΩΝ

Σάββατο

18/01/14

15:00

Δαρσινός Δ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.

3-0 α.α.

ΚΛΕΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

19/01/14

12:00

Θεοδώρου Α., Στατεράς Γ., Δαρσινός Γ.

3-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Κυριακή

19/01/14

15:00

Δημάκης Χ., Σταυρόπουλος Θ., Τσατσούλης Ι.

0-3

Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

25/01/14

15:00

Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

2-0

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

Κυριακή

26/01/14

11:00

Δαρσινός Δ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.

2-0

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΚΛΕΩΝ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

26/01/14

12:00

Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Νίκα Π.

6-2

Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

Κυριακή

26/01/14

15:00

Κουτσούκος Γ., Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α.

4-3

Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣ

     

3-0 α.α.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Σάββατο

01/02/14

15:00

Κάτσουδας Π., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.

0-1

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Κυριακή

02/02/14

11:00

Δημάκης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γιώτης Χ.

2-5

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

02/02/14

15:00

Κάτσουδας Π., Αποστολόπουλος Δ., Σταυρόπουλος Θ.

0-3

Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

15η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

     

0-3 α.α.

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Σάββατο

08/02/14

15:00

Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Βαρελά Β.

2-2

ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

Κυριακή

09/02/14

12:00

Δημάκης Γ., Καραμάνος Α., Πρέσβελου Γ.

3-3

Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

Κυριακή

09/02/14

15:00

Φωτόπουλος Α., Κουτσούκος Γ., Δρούζας Α.

2-2

Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ

      

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΚΛΕΩΝ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Κυριακή

23/02/14

10:30

  

Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

Κυριακή

23/02/14

11:00

  

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΜΕΘΑΝΩΝ

Κυριακή

23/02/14

15:30

  

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΛΕΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ

      

ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

      

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

      

ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.

      

Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

18η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

      

ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

      

ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

      

ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣ

      

Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

Follow us...